آخرین مطالب

۳ مطلب در شهریور ۱۳۹۴ ثبت شده است

نصف آبی که از آب سرد کن ریختم اضافه اومد .فکر کردم بریزم برای گل های جلو سلف. دستم رو بردم تا نزدیکی بوته رز یادم اومد کلی باغبان مواظب این گل ها هستند.اگه هر کسی آب اضافه بیاره بده به گل ها احتمالا بپوسه.

یه علف هرز پیدا کردم اگه آب می دادم خشک نمی شد، نمی دادم هم  باغبان از ریشه می کندش. خشک شدن درد کم تری داره؟ علاقه ای نداشتم در مورد مرگ یک موجود زنده تصمیم بگیرم.

تشنه نبودم ولی خوردن آب دردسر کم تری داشت.

هنوز  لیوان یه بار مصرف مونده تو دستم. واقعا ساده بود : سطل آشغال!

قبل از رسیدن ذهنم شروع کرده بود:

حداقل روزی ۳ تا لیوان یک بار مصرف استفاده می کنی. معمولا ۴ -۵ روز  دانشگاهی در هفته . یعنی یک سال می شه حدود...

نذاشتم جلو تر بره .لیوان پرت شد  بین بقیه لیوان ها.

قول دادم قمقمه بذارم تو کوله !

تو ضمیر ناخودآگاه ام بیشتر از هر چیز دیگه ای keyboard short cut وجود داره :|

چند وقت پیش هر جای اینستا را نگاه می کردی همه آشوب شده بودند آرامش شان تو بود. تو باران هم بود. می بایست به خاک شان می زد. تو باید به خاکشان می زد در حالی که در کافه فلان بودند با ذکر این نکته: خسته بودند از تلخی نسکافه ها و دل شان چای می خواست. روی میز کنار قهوه و فلان کیک شکلاتی( که اگر تا به حال نخورده اید نصف عمرتان تباه شده) کتاب های نسبتا یکسانی بود شما فرض کنید کلاسیک هایی با جلد گل گلی. همشهری داستان هم از گوشه  کیف زده بیرون.  الگوی ماجرا دستم آمده بود: هر از چندی کیک شکلاتی با شیرینی ها کوچک رنگی، پالت با چارتار ،شهر کتاب با کافه فلان جایگزین می شد و ...

 ترس برم داشته بود. ترسناک نیست یک روز از خواب بیدار شوید ببینید همه سرتاپایشان گل گلی شده؟ همه آشوب گرفته اند ؟ شما دل تان نمی خواهد بدانید چرا یک عده ماهی برکه کاشی شده اند ؟شاید فردا قرار است از فلان کتاب امتحان بگیرند؟ هول نمی کنید اگر تمام استریم تان از یک قطره آب حمایت کنند در حالی که چند وقت پیش تشت آبی بود که روی سرشان خالی می شد، مانده بودم نکند این بار شیر آب را باز کنم جدی جدی رسیده باشد قطره ی آخر.

اگر هیچ کدام از  ترس های بالا را تجربه نکرده اید یا اینستاگرد نیستید یا از این سندرم رنج نمی برید. در صورت احساس مشابه ، فکر نمی کنم با گوگل کردن به چیزی برسید چون کاملا من در آوردی است. 

حتما باید مقاله یک پزشک یا تد تاک باشد تا باورتان شود این سندرم وجود دارد؟ حداقل یک مورد گزارش شده ...

//جماعت کافه گرد تنها به عنوان نمونه در مطلب فوق ذکر شده !